Tirilye’de Satılık Müstakil Ev

Tirilye’de satılık müstakil ev Bursa ve Mudanya’nın hızla gelişen bölgesinin en güzel mevkisinde bulunmakta olup 1.400 m2 arazi içine kuruludur.

Tirilye Satılık Müstakil Ev

Mudanya Tirilye satılık müstakil ev müstakil tapu olup elektrik, su abonelikleri bulunmakta ve masraf yapmadan hemen oturmaya başlanabilecek durumdadır. Tirilye satılık müstakil ev almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat avantajı ile satışa sunulan villa kısa süre için 1.250.000.-TL’den satın alınabilir. Son yıllarda hızla gelişen bölgede yer almak isteyenlerin kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz Tirilye’de müstakil ev 3 oda 1 salon olup verandasında ve geniş balkonunda doğa manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

Tirilye Satılık Ev

Tirilye satılık ev alarak hem yatırım fırsatı bulabileceğiniz gibi aynı zamanda doğal yaşamın keyfini sürerek geniş bahçesinde kendi sebzenizi, meyvenizi yetiştirebilirsiniz. Ana yola yakın ve yılın her ayında içine kadar girebileceğiniz yolu bulunan Tirilye satılık ev Mudanya’ya yaklaşık 10 km. mesafededir. Modern çizgilerle özel olarak inşa edilen müstakil ev bölgenin en güzel villaları arasında yer alırken banyosu ve mutfağı da dahil olmak üzere masrafsızdır.

Tirilye Satılık Evler

Tirilye satılık evler içinde kelepir fiyatı ile öne çıkan müstakil ev bahçesinde ağaçları ve doğal manzarası ile sizinde beğeneceğinizi düşündüğümüz villalar arasındadır. Mudanya Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan müstakil evler, villalar, zeytinlikler, tarlalar, arsalar ve arazileri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

tirilyede-satilik-mustakil-ev mudanya-tirilyede-satilik-mustakil-ev tirilyede-ev tirilyede-satilik-bahceli-ev tirilyede-satilik-ev tirilyede-satilik-evler tirilyede-satilik-mustakil tirilyede-satilik-mustakil-evler tirilyede-satilik-mustakiller tirilyede-satilik-villa tirilye-satilik-evler tirilye-satilik-mustakil-ev

“Tirilye’de Satılık Müstakil Ev” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.