Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa yola cephe, deniz manzaralı, 1/1000 imar planda, müstakil tapulu, 1 dönüm arazi uygun fiyata Mudi Emlak portföyünde sizi bekliyor.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa deniz manzaralı 1 dönüm arazi kadastro yoluna cephe olup hemen arkasında müstakil ev, yazlık, villa tarzı yapılar bulunmaktadır. Mudanya’da satılık arsalar içinde 380.000.-Lira uygun fiyatı ve bulunduğu lokasyon, manzara, müstakil tapu olması sayesinde öne çıkan parsel sizinde tercihiniz olabilir. Tirilye satılık arsa ve araziler sizlere sunan Mudi Emlak ofisimiz Mesudiye-Ayazma sahilde bulunmakta olup sosyal medyadan bizi takip ederek bölgedeki en uygun gayrimenkulleri kaçırmayabilirsiniz.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa yeni projelere yakınlığı, her geçen gün gerçekleşen yoğun taleple beraber gayrimenkullerin prim yapması ve dünya sıralamasına giren temiz havası ile talep gören bölgede yer almaktadır. Marmara bölgesinin en yoğun ilgi gören tatil beldelerinden Mudanya Mesudiye Ayazma’da satışa sunulan parsel emsallerinden uygun fiyata satışa sunulurken 1/1000 villa imar planı içinde yer alması da ayrı bir avantajdır. Mudanya Mesudiye satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun seçenekler yer aldığı gibi aynı zamanda her zevke hitap eden alternatifler de sizleri beklemektedir.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa Ayazma deniz manzaralı tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa seçeneklerimizi incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa uygun fiyata satışa sunulmuşken geç kalmadan bizi arayarak randevu almanızı ve uygun fiyata arazi seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

“Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir