Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsa

Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsa Bursa Mudanya bölgesinin en çok ilgi gören mahallesinde full deniz manzaralı, yerleşime yakın, yola cephe arazi portföyümüzde uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Tirilye Satılık Arsa

Tirilye satılık arsa müstakil tapulu 126 m2 müstakil tapulu ana yola yakın, kadastro yoluna cephe parsel kısa süreliğine 125.000.-Lira fiyata portföyümüzden satılacaktır. Tirilye’de satılık deniz manzaralı arsalar içinde konumu, fiyatı ve müstakil tapulu arazi olması sebebiyle yatırım için tavsiye edilen parseli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Zeytinbağı Satılık Arsa

Zeytinbağı satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunduğumuz parsel Mudanya-Tirilye ana yoluna yakın olması sayesinde toplu ulaşıma da yakındır. Mudanya Tirilye Zeytinbağı’nda satılık arsa markete, sahile, çay bahçelerine, balık restaurantlarına yakın olması sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz konumdadır. Mudanya tarihi yerler arasında sadece Bursa’dan değil Türkiye’nin farklı illerinden ve yurt dışından yılın her ayında yerli-yabancı turistlerin ilgi odağı olan Tirilye Zeytinbağı mahallesi sizinde mutlaka beğeninizi kazanacaktır.

Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsalar

Tirilye Zeytinbağı Satılık arsalar arasında sizlere yatırım tavsiyesi ya da gerekli müsadeleri alarak müstakil ev, villa yapabileceğiniz arazi eşsiz Tirilye Limanı manzaralıdır. Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak ve yeri görerek farklı zeytinlik, bağ, bahçe, villa, müstakil ev seçeneklerini incelemek için Kumyaka ana yol üzerinde yer alan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir