Tirilye Kaymakoba Araç Takaslı Satılık Zeytinlik

Tirilye Kaymakoba Araç Takaslı Satılık Zeytinlik göl ve dağ manzaralı, köye yakın, orman arazisine komşu, müstakil tapulu, kelepir Mudanya’da uygun fiyata arazi sizinde yatırım tercihiniz olabilir.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik almak isteyenler için 1200 m2 arazi kısa süreliğine xx.000.-Lira fiyata yeni sahibini beklemekte olup araç takas teklifleri değerlendirilir. Tirilye’de satılık zeytinlikler içinde fiyatı, manzarası, takaslı olması sayesinde sizinde tercihiniz olabilecek arazi Trilye merkeze 7 km. Mudanya’ya 17 km. mesafededir.

Tirilye Kaymakoba Satılık Zeytinlik

Tirilye Kaymakoba satılık zeytinlik müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kaymakoba köyü Mudanya yakınlığı ve tarihi çok eskilere dayanan bir mahalle olması yanında sizlere sunulan arazimiz göl ve dağ manzaralı olup beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz. Bursa Tirilye araç takaslı zeytinlik başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun satılık tarla, deniz manzaralı arsa seçeenekleri ile sizlere yıllardır yatırımlık araziler sunan Mudi Emlak ofisi Mudanya Mesudiye-Ayazma sahilde olup telefonla detaylı bilgi alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Tirilye Kaymakoba Araç Takaslı Zeytinlik

Tirilye Kaymakoba araç takaslı zeytinlikler arasında öne çıkan parsel kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Tirilye Kaymakoba Araç Takaslı Satılık Zeytinlik başta olmak üzere satılık arsalar, tarlalar, araziler, müstakil evler için Mudi Emlak arayabileceğiniz gibi Mudanya gayrimenkulleri kaçırmamak için bizi Youtube, Instagram, Twitter sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir