Mudanya Zeytinbağı Satılık Zeytinlik

Mudanya Zeytinbağı Satılık Zeytinlik, Mudanya satılık zeytinlik, Bursa’da zeytinlik, Bursa Mudanya zeytinlik 4.864 metrekare uygun fiyatadır.

Zeytinbağı Satılık Zeytinlik

Zeytinbağı satılık zeytinlik arayanlar için fırsat olarak değerlendirilebilecek parsel imara çok yakın olup evlere yakın olması nedeniyle elektrik, su bağlantıları çok yakınındadır. Mudanya Zeytinbağı’nda satılık zeytinlikler içinde bulunduğu lokasyon ve dönüm fiyatı ile emsallerinin önüne geçen arazi halen çalışmaları süren imar çalışmaları neticelendiğinde daha da değerlenecektir.

Zeytinbağı Satılık Zeytinlikler

Zeytinbağı satılık zeytinlikler dönüm fiyatları 50 bin ila 250 bin aralığında değişirken bu parselimizin yakınlarındaki parsellerin şu anda 90 ile 100 bin aralığında olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Mudanya satılık arsa ve zeytinlikler arasında öne çıkan parsel için istenilen rakam kısa süre için 400.000.-Lira olup kısmi ev takası da değerlendirilebilir. Mudanya’da yatırımlık zeytinlik almak isteyenler için fırsat niteliğindeki arazi içinde unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz yaşam alanı da oluşturabilirsiniz.

Bursa Zeytinbağı Satılık Zeytinlik

Bursa Zeytinbağı Satılık Zeytinlik yapılması planlanan Ketendere ro-ro projesine yakınlığı, kadastro yoluna cephe olması ve fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesi gereken parseller arasında yer almaktadır. Bursa Mudanya köylerinde satılık zeytinlikler, arsalar, araziler, tarlalar, bağ, bahçe ve müstakil evler denildiğinde ilk akıllara gelen Mudi Emlak portöfüyünde herkesin bütçesine uygun seçenekler bulunmaktadır. Mudanya Zeytinbağı satılık zeytinlik başta olmak üzere yüzlerce gayrimenkul seçeneğini detaylı incelemek için Kumyaka otobüs durağı yanındaki ofisimize sizleri de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.