Mudanya Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuş olup yatırım için kaçırılmayacak fırsat araziler arasındadır.

Tirilye Satılık Zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik 9004 m2 alana sahip olup eşine az rastlanır deniz manzarası ve yolunun olması, fiyat avantajı araziyi yatırım yapma fırsatı haline getirmektedir. Tirilye’de satılık deniz manzaralı zeytinlik arayanlara kısa süre için sadece 450.000.-Liradan satışa sunulan arazi emsallerinin dönüm fiyatının 65-70.000.-Liradan satışa sunulduğu şu günlerde büyük avantajdır.

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik

Mudanya Tirilye satılık zeytinlik müstakil tapulı olup satışında herhangi bir sorun bulunmadan resmi olarak sizin üzerinize satış yapılabilmektedir. Bursa satılık zeytinlikler içinde bölgenin hızla değerlenerek yoğun ilgi görmesi, deniz manzarası ve yeni projeleri de dikkate alındığında kesinlikle değerlendirilmesi gereken arazilerin başında gelmektedir. Mudanya Yalıçiftlik bölgelgesi Ketendere’de yapılması planlanan ro-ro limanına da yakın lokasyonu ile dikkat çeken arazi resmi ana yola sadece 160 metre mesafede olup imar çalışmaları süren bölgede yer almaktadır.

Tirilye Deniz Manzaralı Zeytinlik

Tirilye deniz manzaralı zeytinlik ve bölgenin lider kuruluşu Mudi Emlak portföyünde yer alan herkesin bütçesine uygun yüzlerce arazi, bağ, bahçe, tarla seçeneğini incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Tirilye satılık zeytinlik almak isteyenler için fırsat olan araziyi özellikle yatırımcıların kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

mudanya-tirilye-deniz-manzarali-satilik-zeytinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir