Mudanya Tirilye Satılık Arsa

Mudanya Tirilye Satılık Arsa 2.348 m2 olup zeytinlik vasfındaki arazi ana yola 1 parsel mesafede ve kadastro yoluna cephe lokasyonu ile yatırım fırsatıdır.

Tirilye Satılık Arsa

Tirilye Satılık Arsa Talatbey bölgesinin en uygun fiyatlı ve konum olarak değerli arazileri arasında öne çıkarken kısa süre için 155.000.-TL’den satışa sunulmuştur. Bursa Tirilye satılık arsa yakınında evler bulunan arazi elektrik ve su alt yapısı hemen dibinde olduğunda bağ evi veya müstakil ev olarak da değerlendirilebilir.

Trilye Satılık Arsa

Trilye satılık arsa arayanlar için müstakil parsel tek tapu olması, yaz-kış içine kadar girebileceğiniz kadastro yoluna cephesi ve ana yola yakın konumu ile de kesinlikle değerlendirilmesini önerdiğimiz arazilerin başında yer almaktadır. Ketendere ro-ro projesi ile her geçen gün daha da değerlenen bölgede yer alan arazi içinde yetişkin zeytin ağaçları da bulunduğundan sizlere yatırım fırsatının yanında doğal yaşam seçeneği de sunmaktadır.

Mudanya Tirilye’de Satılık Arsa

Mudanya Tirilye’de Satılık Arsa ve herkesin bütçesine uygun zeytinlik, bağ, bahçe, arazi, müstakil ev, bağ evi seçenekleri ile bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Tirilye Satılık Arsa Zeytinbağı’na yaklaşık 4 km., Yalıçiftlik’e 3 km mesade olup yapılması düşünülen Ketendere ro-ro limanına da 3,5 km. mesafededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.