Mudanya Trilye’de Satılık Zeytinlik

Mudanya Trilye’de Satılık Zeytinlik Halilbey mevkiinin en uygun fiyatlı parseli olarak satışa sunulmuş olup bölgenin en uygun fiyatı ile yeni yatırımcısını beklemektedir.

Trilye satılık zeytinlik

Trilyede satılık zeytinlik uygun fiyatı ile diğer parselleri dikkat çekerken ana yola yakın konumu, yerin içine kadar gidebileceğiniz yolu bulunması ve istenilen fiyatla kaçırılmaması gereken araziler başında yer almaktadır. Trilye satılık zeytinlik toplamda 4841 m2 lik parselin 1/3 payı satılacak olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Trilye satılık zeytinlik için istenilen fiyat 67.000.-TL olup kısa zamanda değer kazandıracak yatırım fırsatı için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Trilye’de satılık zeytinlik

Trilye’de satılık zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında ilk sırada yer alan arazi Yalıçiftlik’te yapılması planlanan ro-ro liman projesine ve Zeytinbağı’na yakınlığı ile lokasyon olarak da yatırım için uygun parseller arasında öne çıkmaktadır.

Tirilye’de Satılık Zeytinlik

Tirilye’de satılık zeytinlik Bursa’nın yeni projeleri ile yatırımcıların ilgi odağı haline gelen bölgesinde yer alırken sizinde yatırımınızın karşılığını alabilmenizi sağlayacaktır. Mudanya Mudi Emlak olarak sizlere sunduğumuz araziler hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizde bütçenize uygun alternatifleri birlikte inceleyerek yatırımlarınıza yön verebiliriz.

Mudanya Kumyaka, Tirilye, Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Yalıçiftlik, Söğütpınar mahallerinde yatırımlık zeytinlik, tarla, bağ, bahçeler için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

mudanya-trilyede-satilik-zeytinlik

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir