Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik

Mudanya Tirilye Satılık Zeytinlik 4.149 m2 Zeytinbağı merkeze 2,5 km. mesafede ve deniz manzaralı, kadastro yoluna cephe lokasyonu ile yatırımcıların kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz parseller arasındadır.

Tirilye satılık zeytinlik

Tirilye satılık zeytinlik Bursa’nın hızla gelişen ve yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği bölgede yer alırken 345.000.-TL kelepir fiyatla satışa sunulmuştur. Tirilye satılık zeytinlik özellikle ro-ro liman projesi ile hareketlenen bölgenin en gözde parselleri arasında yer alırken en büyük avantajı ana yola yakın olmasıdır. Deniz manzaralı zeytinlik arayanlar içinde tavsiye edebileceğimiz arazi Mudanya şehir merkezine ortalama 12 km. mesafede olup yerleşimin hızla bu bölgeye kaydığı düşünüldüğünde yatırım için kesinlikle değerlendirilmelidir.

Trilye satılık zeytinlik

Trilye satılık zeytinlik müstakil tapu olup satışından herhangi bir sorun bulunmamakla beraber yılın her ayında aracınızla içine kadar girebileceğiniz konuma sahiptir. Trilye de satılık zeytinlik bölgenin en uygun fiyatlı parselleri arasında öne çıkarken yolu olmayan, deniz görmeyene araziler için bu fiyatlar istenmektedir.

Tirilye de satılık zeytinlik

Tirilye de satılık zeytinlik almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olarak sunulan parsel doğal yaşam sürmeniz için bağ evi yapabileceğiniz konuma sahiptir. Tirilye satılık zeytinlik yanında Mudanya Zeytinbağı villa, kelepir tarla, müstakil ev, bahçe alternatifleri ile her bütçeye hitap eden Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-tirilye-satilik-zeytinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir