Mudanya Tirilye’de Satılık Tarla

Mudanya Tirilye’de satılık tarla kadastro yoluna cephe, deniz manzaralı ve 9.531 m2 müstakil tapulu arazi kısa süre için bölgenin en uygun fiyatı ile portföyümüze eklenmiştir.

Tirilye’de satılık tarla

Tirilye’de satılık tarla alarak yatırım yapmak isteyenlerin kesinlikle değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi kısa süre için 430.000.-TL den satışa sunulmuştur. Tirilye’de satılık tarla kadastro yoluna cephe olmasıyla yaz-kış içine girebileceğiniz bir lokasyonda yer alırken bölgede 60-70 bin Lira’lara varan 45.000 Liradan sizlere sunulmuştur. Mudanya Tirilye bölgesi Bursa’nın en hızla gelişen bölgeleri arasında yer alırken özellikle yapılması planlanan ro-ro limanı ile değerine değer kazandırması beklenmektedir.

Trilye’de satılık tarla

Trilye’de satılık tarla arayanlar için fırsatı arazi olarak değerlendirilebilecek parsel müstakil tapulu olmasıyla da öne çıkmaktadır. Mudanya Trilye’de satılık tarla ve zeytinlik başta olmak üzere bölgenin lider emlak firması Mudi Emlak portföyünde kelepir arsalar, araziler, müstakil evler, bağ evi, villada bulunmaktadır. Kısa zaman içinde değerlenecek yatırım fırsatlarını portföyünde sizlere sunan Mudanya Mudi Emlak olarak sizlere tavsiye ettiğimiz Tirilye’de satılık tarla mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Fotoğraf temsili olmakla beraber detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

mudanya-tirilyede-satilik-tarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.